سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۱۹۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴- ۰۷: ۱۷
نماینده ولی‌فقیه در فارس:
امام جمعه شیراز گفت: آل‌سعود باید بداند در واپسین روزهای حیات سیاسی خود دست به ارتکاب جنایاتی زد که باید در مورد آن پاسخگو باشد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آیت‌الله اسدالله ایمانی،نماینده ولی‌فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر بیان داشت: در کمپ‌دیوید سران مرتجع منطقه، نخستین تقاضایی که از رئیس‌جمهور امریکا داشتند، تضمین کتبی امنیتی بود یعنی برای اینکه توسعه اسلام و نفوذ جمهوری اسلامی ایران آنان را فرانگیرد، از امریکا تقاضا کردند کاغذی بدهد که با آن از نفوذ اسلام و تعالیم حیات‌بخش اسلام جلوگیری شود.

وی افزود: در مقابل این تقاضا، ارباب هم‌ دست‌هایش را بالا برد و گفت که چنین چیزی برای من هم امکان‌پذیر نیست و تقاضای دوم سران مرتجع منطقه این بود که سلاح‌های مدرن و پیشرفته را به ما بفروشید که این تقاضا پذیرفته شد، چراکه دلارهای نفتی شیوخ منطقه باید مصرف می‌شد.

امام‌ جمعه شیراز در مورد اعدام شیخ‌نمر نیز مطالبی را بیان و اضافه کرد: سکوت مرگبار رسانه‌های خبری و مدافعان حقوق بشر نسبت به مسئله اعدام آیت‌الله شیخ‌باقر‌نمر شگفت‌انگیز است.

خطیب نماز جمعه شیراز خاطرنشان کرد: جنایات وحشیانه آل‌سعود در این 50 روز که حملات وحشیانه و بمباران کشور فقیر و مظلوم یمن و کشتن زنان و کودکان و انسان‌های بی‌گناه را ادامه می‌دهد، روی اسرائیل را سفید کرد.

آیت‌الله ایمانی تصریح کرد: آل‌سعود بداند در واپسین لحظات حیات سیاسی‌شان جنایتی انجام دادند که فردا باید پاسخگوی این جنایات باشند.

خطیب نماز جمعه شیراز در فراز دیگری از خطبه‌ها با اشاره به مواضع روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با معلمان ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب در برابر این مسائل چند نکته را مطرح کردند، یکی این‌که مذاکرات مورد قبول و تأیید ما است و ملت آن را تأیید کرده، اما مذاکرات زیر شبح تهدید معنا ندارد.

وی ادامه داد: نکته دیگری که رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به ما یادآور می‌شود، اینست که هیبت و اقتدار واقعی جمهوری اسلامی نباید در میدان گفتگوها زیر سؤال برود و در عرصه گفت‌و‌گوها شکسته شود، چراکه اقتدار جمهوری اسلامی تمام ابرقدرت‌های جنایت‌کار دنیا را به ضعف وادار کرده است و آنان را با نیازمندی به در خانه ایران فرستاده است.

نماینده ولی‌فقیه در فارس تصریح کرد: قدرت روزافزون اسلام، جمهوری اسلامی ایران را در یک جایگاه بلندی قرار داده که دست هیچ جنایتکاری به آستانه این جایگاه نمی‌رسد.

امام‌ جمعه شیراز خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند: «امریکا غلط می‌کند که بخواهد به ایران اسلامی حمله کند. اگر این غلط را انجام داد که نمی‌تواند و از عهده او خارج است گریبان او را خواهد گرفت، جمهوری اسلامی در مقابل هر تهدیدی تهدید مناسب و در مقابل هر ضربه‌ای ضربه‌ای مشابه و یا قوی‌تر به سمت‌وسوی دشمن نشانه می‌رود».

رئیس شورای فرهنگ عمومی فارس در ادامه ضمن قدردانی از نامگذاری شیراز به‌عنوان سومین حرم اهل‌بیت، بیان کرد: این عنوانی که رهبر معظم انقلاب در سفر تاریخی‌شان در اردیبهشت سال 1387 مطرح کردند، کمتر مورد واکاوی قرارگرفته و کمتر در استان صاحبان فکر و اندیشه روی آن تحلیل گذاشته‌اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: