سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۱۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴- ۳۸: ۱۷
غلامی‌پاک در رزمایش «الی بیت‌المقدس» قهاوند:
فرمانده سابق سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه تفکر بسیجی مجموعه ای از فرهنگ، تعهد، باور و پایبندی به اخلاق است، گفت: تفکر بسیجی سرشار از واژه‌های مقدسی است که به صحنه درآوردن هر یک از آنها جامعه را به سوی تکامل و سعادت سوق می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قهاوند، سرهنگ محمدرضا غلامی پاک در جمع بسیجیان حاضر در رزمایش گردان بیت المقدس قهاوندبا بیان اینکه دشمن اصلی ما استکبار از همین رزمایش ها و حضور منسجم می ترسد، گفت: آمریکا خونخوار از بدو شکل‌گیری انقلاب اسلامی هر دشمنی را که می توانست علیه ملت ایستاده ما انجام داد اما راه به جایی نبرد.

وی افزود: دلیل اصلی اینکه آمریکا و دشمنان ما نتوانسته اند از دشمنی ها خود نتیجه ای بگیرند، عنایت خداوند به ملت ایران است.

فرمانده سابق سپاه ناحیه همدان با اشاره به آیت قرآن کریم اظهار داشت: خداوند قول داده که اگر دینش را یاری کنیم، او نیز ما را یاری خواهد کرد.

وی با اشاره به جنایت عربستان در یمن بیان کرد: مردم یمندر جنگ‌ با آل‌سعودی در حقیقت با آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی می جنگند.

وی در ادامه با بیان اینکه اعمال ننگین و جنایات آل سعود را باید محکوم کنیم، تصریح کرد: امروز بدترین جنایات با کمک اسرائیل و آمریکا و مدعیان دموکراسی، توسط حکام مست سعودی در یمن که در واقع خائن الحرمین شریفین است در حال انجام است و باید همه این جنایات را محکوم کنیم.

غلامی با اشاره به اینکه شوکت نظام اسلامی وابسته به ولایت فقیه بوده و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری باید همیشه مدنظر باشد، عنوان کرد: آمریکا غلط می‌کند ایران اسلامی را تهدید کند، مذاکره زیر سایه تهدید هیچ فایده‌ای ندارد و این عزت و عظمت امروز جمهوری اسلامی به خاطر دین و معنویت است.

وی همچنین در ادامه سخنانش از آل سعود با تعابیری همچون ام‌الفساد و دشنه فرورفته بر قلب جهان اسلام یاد کرد و خطاب به مردم مظلوم یمن، گفت: چشم‌ها و دل‌های ما پشت سر شما بوده و یقین داریم که تا فتح مکه و مدینه از پای نخواهید نشست.

فرمانده سابق سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه اگر الگوی اسلام و ایران فراگیر شود سفره استکبار جمع می‌شود، ادامه داد: سنگ بنای انقلاب اسلامی ایران از روز اول با درایت حکیمانه امام خمینی(ره) بر مبنای اسلام گذاشته شد و امروز ایران به عنوان پایگاه جهان اسلام شناخته می شود.

وی با بیان اینکه دشمن هیچگاه در مقابل انقلابی که برخاسته از متن مردم و دارای اهداف مقدسی است سکوت نخواهد کرد، افزود: از پیش‌بینی‌های حضرت امام (ره) در مقابل نقشه های شوم دشمنان تشکیل بسیج مستضعفین بوده است.

غلامی گفت: تشکیل بسیج به عنوان یکی از محوری ترین فرامین انقلاب اسلامی تلقی می شود،چرا که در نقشه راه آن، رساندن تمام آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی ایران به مقصد نهایی ترسیم شده است.

وی بیمه نمودن انقلاب از حوادث و آسیبهای احتمالی، پرده برداشتن از چهره واقعی دشمنان و تکثیر نیروهای مدافع انقلاب را از جمله اهداف پی ریزی بسیج 20 میلیونی دانست و گفت: تشکیل بسیج 20 میلیونی یعنی پشت پازدن به تمام تئوریهای نظریه پردازان صهیونیست و امپریالیست که از محافل آکادمیک برخواسته است.

فرمانده سابق سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه تفکر بسیجی مجموعه ای از فرهنگ، تعهد، باور و پایبندی به اخلاق است، تاکید کرد: آنچه که مهم است تفکر بسیجی است، چراکه تفکر بسیجی سرشار از واژه های مقدسی است که به صحنه درآوردن هریک از آنها جامعه را به سوی تکامل و سعادت سوق می دهد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar