سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۱۳۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴- ۳۳: ۲۱
معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان همدان مطرح کرد
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان همدان گفت: شورای دانش آموزی برای این تشکیل شده که دانش آموزان تمرین مردم سالاری دینی را از مدرسه شروع کنند و یکی از فواید آن خودشکوفایی دانش آموزان است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، نشست منطقه‌ای هفتمین دوره مجلس دانش آموزی که با حضور رئیس دبیرخانه مجلس دانش‌آموزی کشور، معاون متوسطه آموزش و پرورش استان همدان، روسای سازمان‌های دانش آموزی و جمعی از مسئولان در همدان برگزار شد.

این نشست با حضور رابطان و نمایندگان مجلس دانش آموزی 7 استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه و همدان تشکیل شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان همدان در این نشست گفت: شورای دانش آموزی برای این تشکیل شده که دانش آموزان تمرین مردم سالاری دینی را از مدرسه شروع کنند و یکی از فواید آن خودشکوفایی دانش آموزان است.
بهروز مهری تصریح کرد: بحث عملگرایی و تجربه کردن دانش آموزان در محیط دانش آموزی است و مجلس شورای دانش آموزی ضعف های این محیط را برطرف می کند.
وی افزود: تقویت نگرش دانش آموزان اولین پایه رفتار در مدرسه خواهد بود و اساس این کار بر پایه مشارکت است.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان همدان مشارکت مبتنی بر تفکر گروهی را مهم خواند و تصریح کرد: این نوع مشارکت باید در قالب کارهای عملیاتی تعریف شود.
معاون دبیر شورای آموزش و پرورش نیز اظهار داشت: شورای عالی آموزش و پرورش بالاترین مرجع سیاست‌گذاری و تصمیم گیری است.
عابدینی افزود: ترکیب شورای عالی آموزش و پرورش 22 نفر است و تمام قوانین، مقررات و آئین نامه ها در این شورا مصوب و ابلاغ می شود.
وی تصریح کرد: در مجلس و دولت دو اصطلاح طرح و لایحه را داریم که قدرت کارشناسی و ضمانت اجرایی لوایح از طرح بیشتر است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar